Kocaeli Kız Yurdu ve Öğrenci Yurtları

Kocaeli Kız Yurdu ve Kocaeli Öğrenci Yurtları Ön Bilgi

Kocaeli Kız Yurdu ve Kocaeli Öğrenci Yurtları hakkında bilgi alabilirsiniz. Bilkan kız öğrenci yurdu siz değerli Kocaeli Üniversitesi kız öğrencileri için bu yıl 2019 eğitim yılında modern ve öğrencilerin rahatı odaklı bir yenilenmeye girmiştir. Böylece Kocaeli Kız yurdumuz siz öğrencilerimize daha iyi bir hizmet ve daha rahat, aile ortamı yaratmak hedeflenmiştir. Kocaeli Üniversitesinde ülkemizin bir çok yerinden kız ve erkek öğrenciler gelmektedir. Kocaeli üniversitesinde okuyan kız öğrencilerin okul boyu yatma ve konaklama ihtiyaçlarını karşılayacak Aile sıcaklığında ve rahat bir ortamda sizlere hizmet amaçlı yurdumuz artık açılmıştır. Erken kayıt indirimleri ile tüm öğrencilerimize uygun bir yatılı yurt hizmeti sağlamaktayız. 

Yatak Odası

Kocaeli şehir merkezinde ve sakin bir ortamı ile öğrencilerimizin en iyi şekilde rahat edeceği bir ortam sunmaktayız. Kocaeli üniversitesine yakın ve şehrin sakin bir mahallesi olan Hacı Hasan mahallesindendir yurdumuz. Yurdumuzda temizlik günlük olarak yapılır ve her gün hizmetli bayan personel tüm odaları temizlemektedir. Böylece daha iyi bir ortam sağlanmaktadır. Diğer hizmetlerimiz profesyonel personellerimiz tarafından yapılır.

Kocaeli Üniversitesi Yurt Fiyatları günümüzün ekonomik koşulları göz önüne alınarak siz öğrencilerimize uygun olarak Bilkan Kız Öğrenci yurdumuz sunulmaktadır. Lütfen fiyatlarımızı öğrenmeden herhangi bir yurda yerleşmeyi düşünmeyiniz. Yurdumuz gayet ekonomik ve uygundur. Kocaeli Üniversitesi  kız öğrencilerinin rahat ve huzurlu bir şekilde konaklayacağı bir yapıya sahiptir. Tüm donanımlara sahip ve merkezi bir lokasyondadır. Kocaeli Üniversitesi Kız öğrencileri için tasarlanmış ve hazırlanmıştır. Ön kayıt için lütfen  bizimle iletişime geçiniz. Ön kayıt indirimlerini sakın kaçırmayınız. Ön kayıt için lütfen Ön kayıt sayfamızı ziyaret ediniz. Kocaeli Yurt Başvuru ve Ön Kayıt  Sayfamızdan başvuru yapabilirsiniz.